Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Wioletta Mursztyn Nieruchomości

ul. Wojska Polskiego 2 Augustów

Mapa

600 975...

600 975 142

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Ogłoszenia Wioletta Mursztyn Nieruchomości

Filtruj

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:309 m²

Na sprzedaż dom w dzielnicy Borki w Augustowie, 400 m od jeziora Necko, w bardzo dobrym stanie, do wejścia. Na niewielkiej działce,...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Siedlisko z potencjałem idealne na agroturystykę lub spokojne życie blisko natury Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 0,6 ha,...

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 247 m² 140,34 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1247 m . Działka ma wymiary 21x56,5 metra. Dojazd jest utwardzony, co zapewnia wygodny...

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł6 000 m² 32,50 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Serskim Lesie o powierzchni 6000 m2, w kształcie dwóch prostokątów. Na działce ustalony został mpzp o symbolu...

Szczegóły ogłoszenia

436 450 zł1 505 m² 290 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Augustowie, w kształcie prostokąta, brak przeznaczenia działki w Miejscowym Planie Zagospodarowania...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 943 m² 113,23 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Dreństwie, w otoczeniu domów letniskowych i jednorodzinnych, ze służebnością dojścia i plaży nad...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł7 000 m² 64,29 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w Sztabinie, oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem mn/mnu - tereny użytkowane rolniczo, przeznaczone na...

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł17 600 m² 9,38 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w Strękowiźnie koło Augustowa, o powierzchni 1,76 ha. Strękowizna jest to malownicza miejscowość przez którą...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł12 374 m² 68,69 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w Płaskiej, gm. Augustów, idealna do prowadzenia działalności gospodarczej, składa się z dwóch działek -...

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł714 m² 9 103,64 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:778 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno usługowy w centrum Augustowa. Wynajęty, przynoszący zyski. Budynek składa się z * piwnicy użytkowej...

Szczegóły ogłoszenia

1 198 340 zł9 218 m² 130 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w sąsiedztwie stacji Paliw Shell w Augustowie, duży kształtny prostokąt o wymiarach 45 m x 222 m, atutem są dwa...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł474 m² 949,37 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w ścisłym centrum Augustowa, ul. Mostowa, oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego 67u/mn2 - teren...

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 705 m²

Na sprzedaż dom w Augustowie, gotowy do zamieszkania, podpiwniczony, na dużej działce. W domu jest duży salon z jadalnią oraz gabinet na...

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 260 m² 140,85 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gorczycy, z dostępem do jeziora Orle o powierzchni 4260 m2. Zgosnie z miejscowym planem na działce może...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł912 m² 241,23 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 0,0912 ha niedaleko jeziora Wigry. Działka została objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem 3 mnu tereny...

Szczegóły ogłoszenia

417 500 zł1 670 m² 250 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przy drodze na Warszawę przeznaczona pod produkcję i usługi.

Szczegóły ogłoszenia

2 285 460 zł12 697 m² 180 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna, na którą został uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, planowane przeznaczenie działki to produkcja...

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 859 m² 41,97 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2859 m . Działka ma wymiary 32 x 93 metry i jest dostępna z asfaltowej drogi....

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 200 m² 2 916,67 zł/m²

Wioletta Mursztyn

Wioletta Mursztyn

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Augustowie, z linią brzegową jeziora Białego, stanowiącą działkę zabudowaną 4 eleganckimi domkami...